کد خبر: 3803619
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
گروه شهرستان‌ها ــ رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار با حضور در موکب خراسان رضوی در اهواز گفت: روزانه ۷۰۰۰ پرس غذای گرم در این موکب پخته شده و بین سیل‌زدگان این شهرستان و در مناطق روستایی توزیع می‌شود.

توزیع 7000 پرس غذای گرم توسط موکب اوقاف خراسان رضوی در اهوازحجت‌الاسلام جعفر مهدوی‌خواه، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار‌ در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی، با بیان اینکه در حال حاضر در مناطق سیل‌زده غرب کشور حضور دارد، گفت: اوقاف خراسان رضوی به‌عنوان یکی از ادارات معین کمک‌رسانی در خوزستان موکب خودش را در حرم مطهر علی ابن مهزیار اهوازی بر پا کرده و روزانه 7000 پرس غذای گرم در بین سیل زدگان توزیع می‌کند.
وی با اشاره به اینکه از محل موقوفات مرتبط شهرستان‌ سبزوار و کمک‌های خیرین 300 میلیون ریال کمک نقدی جمع‌آوری و ارسال شده، افزود: در کنار این کمک‌های نقدی کمک غیر نقدی نیز مانند پتو برای مناطق سیل‌زده ارسال شده است.
حجت‌الاسلام مهدوی‌خواه با تاکید بر اینکه در حال حاضر 35 نفر از افراد مختلف در این موکب در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند، اضافه کرد: موکب اوقاف خراسان رضوی از هفته گذشته در منطقه حاضر شده و احتمالاً تا دو هفته دیگر با توجه به وضعیت و شرایط منطقه خدمت‌رسانی را ادامه خواهد داد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: