کد خبر: 3811856
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
گروه فعالیت‌های قرآنی ــ به منظور ترویج فرهنگ قرآنی از سومین روز ماه مبارک رمضان، ۱۷ محفل انس با قرآن کریم در مساجد حاشیه شهر در حال برگزاری است.

برپایی17 محفل قرآنی در مساجد حاشیه شهر مشهدبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی، به منظور ترویج فرهنگ قرآنی از سومین روز ماه مبارک رمضان، ۱۷ محفل انس با قرآن کریم در مساجد حاشیه شهر در حال برگزاری است. در این محافل از قاریان ممتاز کشوری اساتیدی چون امیر لعل‌اول، مختار دهقان، کبیر اشرافی، مهدی شجاع و... برای تلاوت در این محافل دعوت به عمل آمده است.
اجرای تلاوت توسط حافظان بین‌المللی چون استاد مهدی رجبی، قره‌داشی، عرفانیان، و همچنین اجرای گروه تواشیح فدک الزهرا(س) و انوار رضوی از دیگر برنامه‌های این محافل است.
در این محافل به منظور تشویق نوجوانان برای ورود به عرصه قرآن از حضور قاریان نوجوانی چون ابوالفضل زاهدمقدم و ... برای تلاوت در این محافل دعوت به عمل آمده است.
یادآور می‌شود، بزرگ‌ترین محفل انس با قرآن کریم همزمان با 18 رمضان، مصادف با سالروز شهادت امام علی(ع) ساعت 17 در محل حسینیه امام خمینی(ره) مشهد برگزار خواهد شد.
از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون سه محفل انس با قرآن کریم در مساجد حاشیه شهر برگزار شده که امشب نیز در مسجد امام(ره) در منطقه طرق ساعت 21 برگزار می‌شود و تا پایان ماه رمضان 14 محفل دیگر برپا خواهد شد.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: