کد خبر: 3821795
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴
در بازدید از حریم حرم مطهر رضوی مطرح شد:
گروه فرهنگی ــ تولیت آستان قدس رضوی به منظور بررسی مشکلات تردد زائران و مجاوران امام رضا(ع) همراه با قائم مقام آستان قدس از حریم حرم مطهر رضوی بازدید کرد.

ضرب‌الاجل تولیت آستان قدس در تسریع برطرف شدن موانع زیارت زائرانبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از آستان نیوز در این بازدید که ظهر امروز از طریق حمل و نقل عمومی انجام شد، حجت‌الاسلام احمد مروی ضمن بررسی مشکلات ترافیک اطراف حرم، پارکینگ‌ها، مسیرهای رفت و آمد زائران و ایستگاه‌های توقف اتوبوس و تاکسی، به قائم مقام آستان قدس رضوی دستور داد نسبت به حل مشکل پارکینگ و رفع موانع زیارت راحت زائران اقدامات لازم را پیگیری نماید.
تولیت آستان قدس رضوی در این بازدید خواست با بررسی کارشناسی، برنامه‌ریزی مناسب و همچنین هماهنگی و همکاری با شهرداری نسبت به تسریع در رفع مشکل پارکینگ، با توجه به حجم گسترده زائران و نارضایتی‌های موجود، اقدامات لازم در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد.
مروی همچنین با اشاره به برخی موانع ایجاد شده در اطراف حرم مطهر و ایجاد مشکل برای تردد زائران به ویژه افراد ناتوان، از قائم مقام آستان قدس خواست با رعایت تدابیر امنیتی، ضمن برطرف کردن موانع، شرایط لازم برای زیارت راحت زائران فراهم شود و اتوبوس‌ها و تاکسی‌ها بتوانند در نزدیکترین مکان به حرم مطهر به زائران خدمت‌رسانی کنند.
تولیت آستان قدس رضوی در پی گلایه زائران نسبت به کمبود ویلچر و طولانی بودن مسافت برای افراد ناتوان، ضمن بازدید سرزده از دفاتر تحویل ویلچر، دستور داد اقدامات لازم برای رفع کمبود ویلچر و خودرو زائربر جهت خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به زائران و مجاوران در دستور کار قرار گیرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: