کد خبر: 2430613
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۱ - ۱۴:۲۵
مديرعامل سازمان فرهنگی و تفريحی شهرداری مشهد خبر داد:
تئاتر تجلی رضوان با رويكرد توجه به سيره زندگی امام‌رضا(ع) تا پايان ذی‌القعده در گرادين فرهنگسرای زيارت اجرا می‌شود.
تئاتر تجلی رضوان با رويكرد توجه به سيره زندگی امام‌رضا(ع) تا پايان ذی‌القعده در گرادين فرهنگسرای زيارت اجرا می‌شود.
به گزارش پايگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مديرعامل سازمان فرهنگی و تفريحی شهرداری مشهد با بيان اين مطلب گفت: تئاتر تجلی رضوان يكی از برنامه‌های فرهنگ زيارت در راستای آشنايی هر چه بيشتر مردم با سيره‌ رضوی است.
علی اكبر عصارنيا با بيان اينكه تئاتر تجلی رضوان همه روزه در فرهنگسرای زيارت اجرا می‌شود، اظهار كرد: در اين تئاتر تمام مراحل زندگی حضرت رضا(ع) از ابتدا تا زمان شهادت بيان می‌شود كه هر روز حدود 400 نفر اين تئاتر را تماشا می‌كنند.
وی با اشاره به اينكه علاوه بر عموم مردم، ارگان‌ها و سازمان‌های مختلف نيز در قالب تور آموزشی از بوستان موضوعی زيارت و تئاتر تجلی رضوان بازديد می‌كنند، يادآور شد: بازديد از بوستان موضوعی زيارت برای همگان آزاد است اما تماشای اجرای تئاتر به دليل ظرفيت محدود گرادين با هماهنگی قبلی صورت می‌گيرد.
عصارنيا تصريح كرد: ترويج معارف رضوی، آشنايی با سيره رضوی و آ‌داب ميزبانی از زائران رويكرد‌های فرهنگسرای زيارت است كه تمام برنامه‌های اين فرهنگسرا با اين رويكرد انجام می‌شود.
وی خاطرنشان كرد: تئاتر تجلی رضوان تا پايان ماه ذی‌القعده (25 مهرماه) از ساعت 18 تا 20 در فرهنگسرای زيارت اجرا می‌شود.نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: