کد خبر: 3817882
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
با صدور حکمی از سوی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی؛
گروه فرهنگی ــ طی حکمی از سوی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی منصوب شد.
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی منصوب شدبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی، به نقل از آستان نیوز، با صدور حکمی از سوی مصطفی خاکسارقهرودی، حجت‌الاسلام حسین شریعتی‌نژاد به سمت معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی منصوب شد.
در این حکم آمده است:
«حجت‌الاسلام، جناب آقای حسین شریعتی نژاد
ظرفیت معنوی بارگاه منور رضوی، فرصتی بی‌بدیل برای تبلیغ و ترویج معارف قرآنی و نشر معارف نورانی اهل بیت(ع) و ترویج سبک زندگی اسلامی است.
لذا ضمن تشکر از تلاش‌های حجت‌الاسلام جناب آقای عزیزی، به موجب این حکم و حسب تأیید تولیت محترم آستان قدس رضوی، جنابعالی که برخوردار از تعهد و تجارب ارزشمند می‌باشید، به سمت معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی منصوب می‌شوید.
شایسته است با بهره‌گیری از دیدگاه‌های علمای دینی، صاحب‌‌نظران و خبرگان فرهنگی و با محور قرار دادن راهبردهای ترسیم شده در بیانیه گام دوم انقلاب و مفاد حکم مقام معظم رهبری(مدظلَه العالی) به تولیت محترم، ضمن استفاده از سخنرانان و خطبای برجسته و فاضل و بهره‌گیری از روش‌های نوین تبلیغ دینی، نسبت به ترویج آموزه‌های رضوی و ارتقای سطح معنویت و اخلاق در زائران این بارگاه ملکوتی سعی بلیغ و همت وافی معمول دارید.
بهره‌گیری از مدیران جوان انقلابی و تجارب سایر نهادهای فرهنگی و انقلابی و هماهنگی با تمام بخش‌های مرتبط تحت نظارت سازمان حرم مطهر رضوی مورد تاکید است.
گفتنی است، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین شریعتی‌نژاد دارای سوابق تحصیلی کارشناسی ارشد رشته فلسفه و کلام اسلامی از دانشگاه علوم اسلامی رضوی و مدرک دکتری مدرسی معارف اسلامی از دانشگاه فردوسی است و مدیریت پژوهش و برنامه‌ریزی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی را در کارنامه خود دارد.»
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: