کد خبر: 3827325
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۲
پس از ۱۵ سال؛
گروه فرهنگی ــ مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی گفت: بعد از ۱۵ سال اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی صاحب ساختمان و فضایی مناسب و همچنین در خور شأن کتاب و کتابخوانی شد و مسلماً در این مسیر مشکلات بسیاری وجود داشت که با همت، تلاش و پیگیری همکاران اداره‌کل این مشکلات برطرف شد.

اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی صاحب ساختمان مناسب شدبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین علی‌اکبر سبزیان، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی‌ روز گذشته، 23 تیرماه همزمان با سالروز میلاد امام علی‌بن موسی‌الرضا(ع) در اولین نشست شورای اداری اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی که در سالن جلسات ساختمان جدید اداره‌کل برگزار شد، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم از این نعمت همجواری استفاده کنیم و به فرموده حضرت با زیارت کامل و مقبول ایشان، شاهد حضور و دستگیری حضرت در سه موقف زمان مرگ و پس از مرگ باشیم.
وی عنوان کرد: خدا را شاکریم که بعد از 15 سال اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی صاحب ساختمان و فضایی مناسب و همچنین در خور شأن کتاب و کتابخوانی شد و مسلماً در این مسیر مشکلات بسیاری وجود داشت که با همت، تلاش و پیگیری همکاران اداره‌کل این مشکلات برطرف شد.
سبزیان اضافه کرد: این ساختمان و فضای فرهنگی به‌عنوان قرارگاه و آمادگاه فعالیت‌های کتابخانه‌ای خواهد بود و طبق دستورالعمل دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به کتابخانه‌های عمومی به عنوان محور فعالیت و عملکرد نهاد پشتیبانی خواهد داد.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی بیان کرد: همراهی، همکاری و تعامل سازنده شهرداری مشهد مقدس در پیگیری‌های برنامه‌های اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان جای تقدیر و تشکر دارد، به ویژه شهردار مشهد که هم در زمان معاونت اداری و مالی شهرداری کمک‌های بسیار ویژه‌ای در تکمیل و افتتاح کتابخانه مرکزی امام خمینی(قدس سره) مشهد داشت و امروز هم به‌عنوان شهردار، نقش مهمی در افتتاح ساختمان اداری اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان داشته است.
سبزیان با تقدیر از محمدرضا کلایی، شهردار مشهد گفت: پیگیری مستمر و ویژه از جمله مهم‌ترین رازهای موفقیت در این پروژه‌ها بود.
وی ادامه داد: به معاونان و کارشناسان اداره‌کل توصیه می‌کنم قدر وقت و زمان موجود را بدانیم و همواره برای انجام کارهای بزرگ آماده باشیم و دعا کنیم فعالیت‌ها و تلاش ما همواره مشمول دعای خیر حضرت امام رضا(ع) باشد.
در ادامه این نشست معاونان و مسئولان ستادی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی خراسان رضوی به بیان اقدامات انجام شده در خصوص واگذاری ساختمان اداره‌کل، مراحل جابه‌جایی، نقطه نظرات و پیشنهادات خود دراین خصوص پرداختند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: