کد خبر: 3828163
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴
گروه اجتماعی- دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: با روی کار آمدن وزیر جدید کار و رفاه اجتماعی، همکاران بسیار جوانی روی کار آمده‌ و مسئولیت بر عهده گرفته‌اند؛ امید است شاهد اجرای چنین سنتی در دستگاه‌های دیگر کشوری نیز باشیم.
سنت جوان‌گرایی در دستگاه‌های کشور رایج شودبه گزارش ایکنا ازخراسان، مصطفی پورمحمدی، دبیرکل جامعه روحانیت مبارز، ظهر امروز 27 تیرماه در مراسم اختتامیه تجلیل از نیکوکاران برگزیده سراسر کشور که در هتل الغدیر مشهد برگزار شد، اظهار کرد: ملت ایران با وجود تحریم‌ها و با همه مشکلات پیش آمده ناشی از آن به زندگی، راه و آرمان‌های خود ادامه می‌دهند و این اقدام آن‌ها به برکت حضرت رضا(ع) و یاری نیکوکاران است.
وی افزود: معتقدم اگر ایران از اول انقلاب و پیش از آن در حوادث سخت استوار و پابرجا مانده‌ به کمک افراد خوب و نیکوکاری است که در این کشور زندگی می‌کنند و از منافع و آسایش خود می‌گذرند تا بندگان خدا در آسایش باشند.
پورمحمدی با اشاره به روی کارآمدن نیروهای جوان در وزارت‌خانه کار ادامه داد: از زمانی که آقای شریعتمداری مسئولیت وزارتخانه کار و رفاه اجتماعی را برعهده گرفته‌اند همکاران بسیار جوانی روی کار آمده‌ و مسئولیت بر عهده گرفته‌اند. امید است شاهد اجرای چنین سنتی در دستگاه‌های دیگر کشوری نیز باشیم و روح نشاط، دانش و تخصص جوانی در این وزارتخانه‌ها وجود داشته باشد تا فضا تبدیل به فضایی جهادی، باانگیزه و ارزشمند شود.
وی ابراز کرد: خدمات نیکوکاران افزون بر آثار و برکات منجر به ایجاد روحیه خوب بودن، خوب دیدن و خوب خواستن برای دیگران شده که روح حیات و زندگی را به همراه خواهد داشت. باید اجازه داد که نیکوکاران به ما کمک کنند و با خانواده معلول در ارتباط باشند؛ چراکه خانواده‌های دارای معلول مشکلات بسیاری دارند؛ بنابراین نباید به معلول یک خانواده رسیدگی و کمک کرد بلکه باید به دیگران اعضای خانواده آن‌ها نیز توجه داشت و در صورت نیاز کمک کرد.
انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: