کد خبر: 3853423
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۱
با موافقت تولیت آستان قدس رضوی؛
گروه اجتماعی ــ تولیت آستان قدس رضوی با درخواست خادمی داریوش ارجمند هنرمند مطرح کشور که طی شب‌های گذشته در برنامه کبوترانه شبکه سه مطرح شد، موافقت کرد.

داریوش ارجمند خادم افتخاری امام رضا(ع) شدبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی، به نقل از آستان نیوز، داریوش ارجمند در برنامه کبوترانه که طی شب‌های گذشته از شبکه سه سیما پخش شد، اظهار کرد: برای توصیف مکارم امام رضا(ع) باید صفات جدیدی به کار برده شود. من طعم رحمت این امام بزرگوار را چشیده‌ام، شاید هیچ فردی به اندازه من از الطاف امام هشتم(ع) بهره‌مند نشده باشد.

وی ادامه داد: روزی که به مشهد آمده بودم هیچ چیزی نداشتم، اما امروز که در محضر امام رضا(ع) هستم همه من را به عنوان نوکر حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) و غلام جد بزرگوار ایشان امیرالمومنین علی ابن ابی‌طالب(ع) می‌شناسند. امام رضا(ع) شرفی به من بخشیده است که در کشورهای دیگر هم آثارش را دیده‌ام.

این بازیگر سرشناس سینمای ایران بیان کرد: در دوران دانشجویی در آستان قدس رضوی استخدام شده بودم و به عنوان کارمند رسمی آستان قدس فعالیت داشتم و ارادت به امام رضا(ع) را از پدرم آموختم که او هم 30 سال در بیمارستان امام رضا(ع) مشغول به فعالیت بود. زمانی که کارمند آستان قدس رضوی بودم، هفت نایب التولیه آستان قدس را دیدم، اما هیچ‌کدام حکم خادمی افتخاری امام رضا(ع) را به من ندادند، امروز آرزو دارم این توفیق نصیبم شود.

ارجمند با بیان اینکه در دوران جوانی تفریح من این بود که به حرم بیایم، عنوان کرد: امام رضا(ع) هرچه در طول زندگی از ایشان درخواست کرده‌ام به من داده است.

یادآوری می‌شود که پس از این برنامه حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی با درخواست خادمی داریوش ارجمند موافقت کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: