کد خبر: 3889703
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
نماینده دفتر آستان قدس رضوی در خراسان رضوی گفت: ار ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون با رعایت کامل اصول بهداشتی، ۴۸ هزار پرس غذای گرم در بیمارستان‌های شهرستان‌های این استان توزیع شده است.

توزیع 48 هزار پرس غذای متبرک حرم رضوی در استان خراسان رضوی

محمد محمودزاده، نماینده دفتر آستان قدس در خراسان رضوی طی سفر به تایباد در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی، اظهار کرد: این طرح با هدف بهره‌مندی بیماران و کادر پزشکی درگیر با ویروس کرونا در بیمارستان‌های شهرستان‌های استان توزیع می‌شود و تاکنون در بیش از 10 شهرستان جامعه هدف این طرح غذای متبرک توزیع شده و تا ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: پرچم‌گردانی، مدیحه‌سرایی، دلجویی از بیماران و خداقوت به کادر درمانی از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی در این طرح است.

محمودزاده بیان کرد: امروز با توزیع 400 پرس غذای متبرک حرم رضوی مهمان بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) شهر تایباد بودیم و علاوه بر پذیرایی از بیماران، کادر پزشکی و خدمات این بیمارستان، تعدادی از غذاهای متبرک بین خانواده‌های محروم توزیع شد.

یادآور می‌شود، این طرح بعدازظهر روز گذشته با حضور گروهی از خادمان حرم رضوی، رئیس شبکه بهداشت و درمان، خادمیاران رضوی، نیروهای مسلح و بسیجی شهرستان در بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) تایباد اجرا شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: