کد خبر: 3914148
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
مسئول روابط عمومی و پشتیبانی منطقه شمال شرق نزاجا از آغاز رقابت ۱۷۵ متسابق در دومین مرحله از بیستمین دوره مسابقات قرآن کریم نزاجا خبر داد.

آغاز رقابت 175 متسابق در مسابقات قرآن ارتش شمال شرقمهدی سلیمانی، مسئول روابط عمومی و پشتیبانی منطقه شمال شرق نزاجا در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی، بیان کرد: دومین مرحله از بیستمین دوره مسابقات قرآن کریم 12 یگان در سطح منطقه شمال شرق کشور(خراسان رضوی و خراسان شمالی) ویژه همسران، فرزندان و خواهران پایور شاغل در ارتش از صبح امروز 12 مرداد‌ماه آغاز شده و تا 13 مردادماه ادامه دارد.

وی افزود: در این دوره 175 متسابق در دو بخش بانوان و آقایان با یکدیگر در رشته‌های قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، حفظ کل، حفظ 20 جزء‌، حفظ 10 جزء، حفظ 5 جزء، مفاهیم و اذان(در بخش آقایان) به رقابت خواهند پرداخت.

سلیمانی ابراز کرد: سه داور آقا و چهار داور بانو قضاوت این دوره از مسابقات را بر عهده دارند، ضمن اینکه پروتکل‌های بهداشتی در برگزاری مسابقات به‌طور کامل رعایت شده است.

مسئول روابط‌ عمومی و پشتیبانی منطقه شمال شرق نزاجا ادامه داد: نتایج مسابقات این مرحله نیز همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه که 13 مردادماه برگزار خواهد شد، اعلام می‌شود. بعد از این مرحله با توجه به شرایط ایجاد شده از شیوع کرونا به جای اعزام برگزیدگان به تهران فایل صوتی رشته مورد نظر هریک از افراد برگزیده برای قضاوت نهایی به تهران ارسال خواهد شد، تا نفرات برتر سطح ارتش مشخص شود.

سلیمانی بیان کرد: نفرات برتر مسابقات قرآن در سطح ارتش نیز برای رقابت در مسابقات قرآن در سطح نیروهای مسلح آماده خواهند شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: