کد خبر: 3970785
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵
معاون فرهنگی، تبلیغی و آموزش اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: نماز عید فطر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ۵۰ نقطه محوری مشهد برگزار خواهد شد.

برگزاری نماز عید فطر در 50 نقطه محوری مشهدحجت‌الاسلام مرتضی همتی‌فر، معاون فرهنگی، تبلیغی و آموزش اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی در خصوص برپایی نماز عید فطر،  بیان کرد:  با توجه به دستورالعمل وزارت بهداشت و آنچه از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شده همانطور که برنامه و مراسم شب‌های قدر در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی در فضای باز برگزار شد نماز عید فطر نیز در فضای باز برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: به منظور تمرکززدایی از حضور افراد در اماکنی مانند حرم مطهر رضوی 50 نقطه در مناطق مختلف مشهد برای برگزاری نماز عید فطر در فضای باز تدارک دیده شده است.

معاون فرهنگی، تبلیغی و آموزش اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تصریح کرد: بر این اساس همه مناطق شهرداری مشهد در سه تا پنج منطقه، نماز عید را برگزار خواهند کرد.

وی ابراز کرد: عرصه میدان شهدا، اول بلوار امامت تا چهارراه آزادشهر، میدان راه آهن، فضای باز جلو راه آهن، کوه پارک مشهد و... از جمله نقاطی است که مانند شب‌های قدر برای برگزاری نماز عید تدارک دیده شده است.

حجت الاسلام همتی‌فر گفت: همچنین هماهنگی‌های لازم با مسئولان بهداشت، پلیس راهور، نیروی انتظامی، شهرداری و... شده  است، ضمن اینکه کلیه زیرساخت‌ها و شرایط بهداشتی فراهم شده  و  از مردم درخواست داریم تا همکاری لازم را داشته باشند و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: