کد خبر: 3971189
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۷
کتاب مجموعه آرا و اندیشه‌های رهبر انقلاب درباره انتخابات با عنوان «عیار» در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط اداره‌کل فرهنگ و ارشاداسلامی خراسان رضوی، منتشر شد.

مجموعه آرا و اندیشه‌های رهبر انقلاب پیرامون انتخابات منتشر شدبه گزارش ایکنا و بر اساس اعلام روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، این کتاب که توسط این اداره کل منتشر شده، در سه فصل انتخابات، انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تدوین شده است.

موضوعاتی همچون «وظیفه مردم در انتخابات»، «خصوصیات اصلح به طور عام و خاص» در پیشگفتار این کتاب و موضوعاتی همچون «مردم و انتخابات»، «تشویق دیگران برای شرکت در انتخابات»، «انتخابات آزادانه و آگاهانه»، «توجه به ملاک‌های دینی و انقلابی»، «رعایت چارچوب‌های قانونی»، «قانون‌گرایی در انتخابات»، «بهره‌برداری دشمن از نتایج» و «گمانه‌زنی درباره موضع رهبری» در فصل اول کتاب «عیار» منتشر شده است.

در فصل دوم و سوم نیز مسائلی همچون «اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراها»، «برخی ویژگی‌های رئیس جمهور مطلوب» و «وظایف خاص» چاپ شده است. در پشت جلد این کتاب نیز بخشی از سخنان مقام معظم رهبری در فروردین ۱۳۹۲ در خصوص انتخابات آمده است.

کتاب «عیار» در آستانه انتخابات خرداد ۱۴۰۰ در ۱۵۵ صفحه و با قیمت ۱۰ هزار تومان منتشر شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: