کد خبر: 4068792
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵
به همت حوزه علمیه خراسان

دوره‌های نقد فرقه‌های انحرافی برگزار می‌شود

دبیر شورای سیاستگذاری و ساماندهی جبهه مقابله با جریان‌های انحرافی‌ گفت: دوره‌های نقد فرقه‌های انحرافی در قالب سومین دوره مدرسه تابستانه تبلیغ حوزه علمیه خراسان برگزار می‌شود.

 فرقه‌های انحرافیبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از روابط عمومی حوزه علمیه خراسان، حجت‌الاسلام سیدعلی مُرکبی، دبیر شورای سیاستگذاری و ساماندهی جبهه مقابله با جریان‌های انحرافی‌ اظهار کرد: یکی از وظایف شورای سیاستگذاری و ساماندهی جبهه مقابله با جریان‌های انحرافی، تهیه و آماده‌سازی محتوا برای مُبلغین است که این محتواها از طریق کانال معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: با توجه به نزدیک بودن عید سعید غدیر خم، شورای سیاستگذاری و ساماندهی جبهه مقابله با جریان‌های انحرافی در راستای استفاده مبلغان درباره بحث غدیر، چندین منبر را آماده کرده و همچنین در زمینه پاسخ به شبهات مدعیان دروغین مطرح شده که ادعای امام زمانی داشتند، محتواهایی برای استفاده مبلغان تهیه شده است.

دبیر شورای سیاستگذاری و ساماندهی جبهه مقابله با جریان‌های انحرافی افزود: در خصوص بحث غدیر با عنوان «کتاب‌شناسی غدیر» چندین فایل در حال آماده‌سازی است. همچنین فایل‌هایی در زمینه پاسخ به شبهات غدیر آماده شده که از طریق کانال معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان در اختیار مبلغان قرار خواهد گرفت.

مرکبی با اشاره به برگزاری دوره‌های نقد فرقه‌های انحرافی در حوزه‌های علمیه خراسان گفت: این دوره با همکاری شورای سیاستگذاری مقابله با جریان‌های انحرافی و معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان، دوره‌های کوتاه‌مدت و میان‌مدت در پنج عنوان «وهابیت»، «مسیحیت‌ تبشیری»، «بهائیت»، «عرفان‌های نوظهور» و «مدعیان دروغین» در شهرستان‌ها و حوزه‌های علمیه خراسان رضوی برگزار خواهد شد.

دبیر شورای سیاست‌گذاری و ساماندهی جبهه مقابله با جریان‌های انحرافی ادامه داد: دوره‌های نقد فرقه‌های انحرافی در قالب سومین دوره مدرسه تابستانه تبلیغ حوزه علمیه خراسان برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت‌نام از طریق پورتال طلبگی آموزش مجازی مبلغان یا از طریق لینک  http://tabliqkh.lms2.hozehkh.com/course/24259 اقدام کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :