کد خبر: 4076820
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۳

آغاز پویش «نذر آب» برای میزبانی از زائران پیاده‌روی اربعین حسینی

همزمان با ایام عزاداری ماه محرم، آستان قدس رضوی پویش مردمی «نذر آب» برای زائران پیاده‌روی اربعین را با نام «سقای اربعین» آغاز کرد تا با مشارکت مردم و خادمان حضرت رضا(ع)، بستر لازم برای میزبانی باشکوه از شرکت‌کنندگان در حماسه اربعین فراهم شود.

پویش «نذر آب»به گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از آستان‌نیوز، آستان قدس رضوی که همه ساله با برپایی مواکب عزاداری در نقاط مرزی و مسیر پیاده‌روی اربعین، در میزبانی از این زائران مشارکت داشته، امسال بستری را فراهم کرده است تا عموم مردم و دلدادگان حسینی نیز بتوانند در این میزبانی سهیم باشند.

این بستر با راه‌اندازی پویش نذر آب به نام «سقای اربعین» فراهم شده و همه علاقه‌مندان می‌توانند با پرداخت مبالغ دلخواه، به سهم خود بخشی از هزینه تامین آب آشامیدنی برای زائران پیاده‌روی اربعین حسینی را تامین کنند تا توسط خادمان و خادمیاران حضرت رضا(ع) در این مراسم توزیع شود.

4 راه برای پرداخت نذورات

امکان مشارکت در این میزبانی از چهار طریق فراهم شده و علاقه‌مندان می‌توانند نذورات خود برای خرید آب را از طریق پرداخت آنلاین در سایت nazr.razavi.ir، واریز مبلغ به شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۷۰۱۰۵۰۱۳۱۸ (به نام نذورات آستان قدس)، پرداخت از طریق اپلیکیشن رضوان (app.razavi.ir) و یا شماره‌گیری کد دستوری #8* واریز نمایند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha