آغاز رقابت 120 متسابق در مسابقات قرآن صندوق بازنشستگی صنعت نفت
کد خبر: 4221034
تاریخ انتشار : ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۱

آغاز رقابت 120 متسابق در مسابقات قرآن صندوق بازنشستگی صنعت نفت

مسئول کمیته فنی اولین دوره مسابقات قرآن صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت از آغاز رقابت 120 متسابق در مرحله نهایی این دوره از مسابقات خبر داد.

قرآنمحمد بادپا، مسئول کمیته فنی اولین دوره مسابقات قرآن صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی گفت: اولین دوره مسابقات قرآن صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت در مرحله مقدماتی با حضور 1300 شرکت‌کننده از سراسر کشور برگزار شد.

 وی افزود: از مجموع شرکت‌کنندگان در مرحله مقدماتی تعداد 120 نفر به مرحله نهایی راه یافتند که طی روزهای 22 و 23 مردادماه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند، متسابقین در رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ سه، پنج، 10، 20، 25 و حفظ کل در دو بخش بانوان و آقایان و در رشته قرائت تقلیدی و اذان در بخش آقایان به رقابت می‌پردازند.

 مسئول کمیته فنی اولین دوره مسابقات قرآن صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت اظهار کرد: در رشته مفاهیم و نهج‌البلاغه نیز متسابقین مقالاتی به دبیرخانه مسابقات ارسال کردند که پس از داوری اکنون در مرحله دفاع حضوری است و متسابق باید از مقاله خود دفاع کند.

وی بیان کرد: 49 مقاله در بخش مفاهیم و نهج‌البلاغه به مرحله نهایی راه یافته است که در این مرحله مورد دفاع و سپس ارزیابی داوران قرار گرفته و برترین‌ها انتخاب می‌شوند.  14 داور مطرح بین‌المللی نیز داوری این دوره از مسابقات را عهده‌دار هستند که از این تعداد 4 داور به تفکیک دو داور در بخش بانوان و آقایان در رشته مفاهیم و نهج‌البلاغه و 10 داور دیگر به تفکیک پنج داور در بخش بانوان و پنج داور در بخش آقایان قضاوت مسابقات را انجام می‌دهند.

مسئول کمیته فنی اولین دوره مسابقات قرآن صندوق بازنشستگی کارکنان صنعت نفت گفت: سید محمدجواد سادات فاطمی، امیر لعل اول، محمدرضا پورزرگری و حامد ولی‌زاده داوران و همایون زارعی ناظر فنی مسابقات بخش آقایان هستند.  زهرا افخمی، فهیمه سادات موسوی‌نیا، مریم خطیب، ملیحه اسحاق‌نژاد و محبوبه کاتب داوری و منصوره شهریاری نیز ناظر فنی این دوره از مسابقات در بخش بانوان را عهده‌دار هستند.

بادپا گفت: اختتامیه این دوره از مسابقات 23 خرداد ماه ساعت 15 تا 17 در زائر سرای صنعت نفت واقع در میدان هفت تیر برگزار می‌شود و از منتخبان این دوره تجلیل به عمل می‌آید.

انتهای پیام
captcha