کد خبر: 3965817
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۸
مسئول بانوان مرکز قرآنی «شهید شهریاری» نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد گفت: این مرکز قرآنی با همکاری مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران، سلسله همایش‌های مجازی «تدبر در قرآن کریم» را ویژه علاقه‌مندان به این حوزه برگزار می‌کند.

برگزاری سلسله‌ همایش‌های مجازی«تدبر در قرآن کریم»حمیده دانشفر، مسئول بانوان مرکز قرآنی«شهید شهریاری» نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد، در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی، اظهار کرد: اولین نشست از سلسله نشست‌های مجازی «تدبر در قرآن کریم» با همکاری مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت دانشگاه تهران با موضوع «دنیایی که در آن زندگی می‌کنیم»، با تدبر در سوره مبارکه «بلد» توسط استاد رضا دژبخش، در روز چهارشنبه اول اردیبهشت ماه سال جاری از ساعت 15 تا 17 برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: شرکت در این سلسله نشست‌ها برای عموم علاقه‌مندان بلامانع است و از این‌رو از تمامی علاقه‌مندان و به ویژه دانشجویان سراسر کشور دعوت به‌عمل می‌آید که در این همایش شرکت داشته باشند و با توجه به اینکه ما یک مرکز دانشجویی هستیم و این نشست‌ها نیز ویژه دانشجویان است، امیدواریم که حضور تعداد بسیاری از دانشجویان دانشگاه‌های مشهد و سراسر کشور را در این همایش و سلسله جلسات شاهد باشیم.

مسئول بانوان مرکز قرآنی شهید شهریاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد، بیان کرد: هدف از برگزاری این نشست‌ها این است که همه افراد با این حوزه آشنایی کاملی پیدا کنند و بر همین اساس بنا داریم که پس از ایام ماه مبارک رمضان نیز در طول سال این سلسله نشست‌ها را با همین هدف برای کل قرآن به‌صورت دوره‌های منسجم و مستمر داشته باشیم.

دانشفر تصریح کرد: این سلسله نشست‌ها به جز نشست اول که در روز چهارشنبه برگزار می‌شود، در روزهای دوشنبه هر هفته در ایام ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این همایش‌ها که بدون دریافت هزینه و به‌صورت مجازی برگزار می‌شود، همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام از ساعت 8 تا 13 با شماره 09055886437 تماس حاصل کنند.

برگزاری سلسله همایش‌های مجازی «تدبر در قرآن کریم»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: