کد خبر: 4102111
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۵
دادستان مرکز خراسان رضوی:

کیفرخواست متهم پرونده شهادت ۲ بسیجی در مشهد صادر شد

دادستان مرکز خراسان رضوی از صدور کیفرخواست متهم پرونده شهادت دو بسیجی در خیابان حر عاملی مشهد خبر داد.

محمدحسین درودی، دادستان مرکز خراسان رضویبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، محمدحسین درودی، دادستان مرکز خراسان رضوی در سومین جلسه قرارگاه رسیدگی به پرونده‌های متهمان اغتشاشات اخیر اظهار کرد: کیفرخواست پرونده جنایت خیابان حر عاملی که منجر به شهادت دو دانشجوی بسیجی و مجروح شدن تعدادی از هموطنان شده بود، صادر و پرونده جهت رسیدگی به دادگاه ارسال شد.

وی با بیان اینکه به هیچکس اجازه مخدوش کردن امنیت جامعه و تعرض به جان و مال مردم را نخواهیم داد، افزود: نظر به مطالبات به‌حق مردم در رسیدگی سریع و دقیق به این پرونده، ظرف مدت یک هفته طبق موازین قانونی امر شناسایی، دستگیری و رسیدگی به پرونده مذکور در شعبه ویژه بازرسی انجام و اتهام محاربه برای متهم صادر و پرونده جهت رسیدگی به دادگاه انقلاب شهرستان مشهد ارسال شد.

دادستان مرکز خراسان رضوی بیان کرد: نسبت به سایر اتهامات وارده به متهم اصلی و متهمان مرتبط پرونده مفتوح است و رسیدگی در شعبه بازرسی ادامه دارد.

درودی تأکید کرد: دستگاه قضایی در برخورد با متهمان اغتشاشات اخیر به هیچ عنوان مماشات نخواهد کرد و برای تمام این افراد پرونده قضایی تشکیل شده و به زودی آراء آن‌ها صادر می‌شود.

وی گفت: تاکنون در تعدادی از حوزه‌های قضایی خراسان رضوی تعدادی از پرونده‌های متهمان اغتشاشات اخیر منتهی به صدور رأی شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha