کد خبر: 3977877
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲
معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد گفت: همزمان با دهه کرامت، فرهنگسراهای شهر مقدس مشهد برنامه‌های فرهنگی مختلفی را برای استفاده شهروندان برگزار می‌کنند.

اعلام برنامه‌های فرهنگی فرهنگسراهای مشهد در دهه کرامتبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، یوسف اسماعیل‌زاده، معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد با بیان این مطلب، اظهار کرد: از جمله این برنامه‌ها می‌توان به جشنواره عکس موبایلی فرهنگسرای انقلاب با عنوان حماسه حضور و با هدف ثبت لحظه‌های ماندگار حضور در پای صندوق رای و مشارکت در انتخابات اشاره کرد و شهروندان مشهدی که تمایل به حضور در این جشنواره را داشته باشند، می‌توانند عکس‌های خود را در سه موضوع نگاه خلاقانه به انتخابات، سیمای انتخابات در شهر مشهد و حضور پرشور مردم و ایران همدل را به نشانی @Farhangsara_enghelab1400 در اینستاگرام و تلگرام و یا شماره تلفن ۰۹۳۷۴۸۲۹۳۴۷ در واتس‌آپ تا 30 خرداد ماه ارسال کنند.

وی افزود: همچنین فرهنگسرای نصرت نیز مسابقه بزرگ عکاسی نقش بهشت را برای این دهه برگزار می کند. از این‌رو افراد می‌توانند عکس‌های خود با حرم مطهر رضوی را در قالب فردی یا خانوادگی به همراه مشخصات کامل خود تا اول تیرماه سال جاری به آدرس @Hf-faghihi ارسال کنند.

معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین فرهنگسرای ترافیک نیز مسابقه مجازی کتابخوانی با عنوان روضه رضوان را در این دهه برگزار می‌کند که شهروندان مشهدی با مراجعه به کانال این فرهنگسرای به نشانی @farhangsaraye_traffic می‌توانند از جزئیات این مسابقه اطلاع پیدا کنند.

اسماعیل‌زاده تاکید کرد: فرهنگسرای امت نیز همزمان با میلاد امام مهربانی‌ها برنامه‌ای با عنوان زیارت نیابتی را اجرا می‌کند. در این برنامه نخبگان مشهد به نیابت از شخصیت‌های برجسته دنیا، زیارت‌های نیابتی در حرم مطهر رضوی را انجام و سپس فایل تصویری آن توسط فرهنگسرا برای این افراد ارسال می‌کنند.

وی بیان کرد: همچنین فرهنگسرای حجاب نیز مسابقه دلنوشته به امام مهربانی‌ها را در دهه کرامت برگزار می‌کند و شهروندان مشهدی که تمایل به حضور در این مسابقه را داشته باشند می‌توانند تا تاریخ اول تیرماه سال جاری دلنوشته‌های خود به ساحت امام رئوف، امام رضا (ع) را به آدرس @hejabexpert ارسال کنند.

معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری مشهد اضافه کرد: فرهنگسرای فناوری و رسانه نیز مسابقه عکاسی یاد حرم را در طول دهه کرامت امسال برنامه‌ریزی کرده است تا به قید قرعه به هشت عکس برتری که توسط شهروندان از زیارت امام مهربانی‌ها به نشانی تلگرام فرهنگسرا @bma74 ارسال شود هدایای نفیسی اهدا کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: