رونمایی از پوستر نقاشی «کودک مظلوم غزه»
کد خبر: 4182847
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹
همزمان با روز جهانی کودک صورت می‌گیرد

رونمایی از پوستر نقاشی «کودک مظلوم غزه»

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان رضوی از رونمایی پوستر نقاشی «کودک مظلوم غزه» همزمان با روز جهانی کودک در این سازمان خبر داد.

سعید خدیوی، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی خراسان رضویسعید خدیوی، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان رضوی، در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی، در خصوص رونمایی از پوستر نقاشی «کودک مظلوم غزه»، اظهار کرد: همانطور که همه می‌دانند مسئله فلسطین به‌ویژه غزه یکی از مسائل مهم نه تنها برای جهان اسلام، بلکه برای جامعه بشری است و این امر جامعه جهانی را تحت تأثیر قرار داده و قلب بشریت از این حجم جنایات رژیم صهیونیستی مکدر و زخمی است.

وی ادامه داد: یکی از ویژگی‌های این اتفاق در غزه این است که نسبت به گذشته همدلی جهانی گسترده در حال شکل‌گیری و تقویت است، لذا نمی‌توان گفت مسئله غزه تنها مربوط به فلسطین و کشورهای محور مقاومت است، بلکه جامعه جهانی بابت این حجم از جنایات اسرائیل نسبت به مردم غزه معترض و از اسرائیل بیزار است.

خدیوی بیان کرد: در این راستا جهاددانشگاهی همگام با مردم ایران و جامعه جهانی وظیفه خود می‌داند، تا با مردم فلسطین اعلام همدلی و همراهی داشته باشد.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان رضوی تصریح کرد: در این خصوص برنامه آیین رونمایی از پوستر نقاشی «کودک مظلوم غزه» با سخنرانی زینب اصغریان، مدرس دانشگاه امام رضا(ع) و امیر شوشتری، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی، ساعت 12، روز دوشنبه، ۲۹ آبان‌ماه، همزمان با روز جهانی کودک در پردیس دانشگاه فردوسی مشهد، جهاددانشگاهی خراسان رضوی، برگزار خواهد شد.

وی گفت: آنچه جنایات این روزهای اسرائیل را فجیع‌تر و انزجار جهانی را در این خصوص بیشتر می‌کند، کشته شدن تعداد زیادی از زنان و کودکان در بمباران‌های کور این رژیم است، کودکانی که دارای دو ویژگی معصومیت و بی‌دفاع بودن هستند و در حالی که نمی‌توانند از خود دفاع کنند نمی‌دانند برای چه کشته می‌شوند.

انتهای پیام
captcha