تمدید مهلت ثبت‌نام چهل‌وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن تا ۲۹ خرداد
کد خبر: 4220531
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۰۵

تمدید مهلت ثبت‌نام چهل‌وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن تا ۲۹ خرداد

رئیس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از تمدید ثبت‌نام چهل‌وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه تا ۲۹ خردادماه خبر داد.

جعفر حسینی، رئیس امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضویجعفر حسینی، رئیس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی اظهار کرد: ثبت‌نام چهل‌وهفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه از اول خرداد ماه آغاز شد و مقرر بود تا ۱۹ خرداد پایان یابد، اما با توجه به استقبال شرکت‌کنندگان نام‌نویسی این دوره از مسابقات تا ۲۹ خرداد و به مدت ۱۰ روز تمدید شد.

حسینی در خصوص رشته‌های این دوره از مسابقات بیان کرد: رشته‌های این دوره از مسابقات ویژه گروه سنی بالای ۱۸ سال و شامل رشته‌های حفظ کل، 20، 10 و حفظ 5 جزء، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان و دعاخوانی است، ضمن اینکه رشته‌های قرائت تحقیق و حفظ کل قرآن کریم در مسابقات ویژه گروه سنی ۱۲ تا ۱۸ سال اضافه شده است.

رئیس امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی اظهر کرد: در بخش گروهی چهل‌وهفتمین دوره مسابقات قرآن دو رشته مدیحه‌سرایی و همخوانی قرآن کریم مانند سال‌های گذشته برای علاقه‌مندان در این رشته‌ها لحاظ شده است.

وی گفت: علاوه بر رشته‌های ذکر شده بخش معارفی عمومی شامل ترجمه سوره‌های لقمان، حجرات و حشر و بخش معارفی تخصصی شامل رشته‌های معارف قرآن کریم، معارف نهج‌البلاغه و معارف صحیفه سجادیه برای شرکت علاقه‌مندان همانند سال‌های گذشته در آیین‌نامه مسابقات لحاظ شده است.

انتهای پیام
captcha