برگزاری جلسه سنتی قرآن کریم ویژه خواهران در حرم رضوی
کد خبر: 4220854
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۲

برگزاری جلسه سنتی قرآن کریم ویژه خواهران در حرم رضوی

به همت اداره دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی، برای نخستین بار جلسه سنتی قرآن کریم ویژه خواهران در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.

برگزاری جلسه سنتی قرآن کریم ویژه خواهران در حرم مطهر رضویبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از آستان نیوز، جلسه سنتی قرآن کریم ویژه خواهران به صورت ثابت روزهای سه‌شنبه هر هفته از ساعت 16 تا 18 با حضور مریم خطیب از اساتید قرآنی حرم مطهر رضوی در  محل دارالتفسیر حرم مطهر رضوی واقع در مقبره شیخ طبرسی میزبان بانوان زائر و مجاور است.

محمد مقومی، سرپرست اداره دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی در حاشیه برگزاری این جلسه قرآنی گفت: جلسات سنتی قرآن یکی از بهترین مکان‌ها برای خواندن و یادگیری روخوانی و روانخوانی قرآن کریم است.

وی تصریح کرد: در بخش برادران جلسات سنتی قرآن کریم از سال‌های گذشته به صورت ثابت و با حضور اساتید قرآنی مجرب مانند محمدجواد پناهی و سادات فاطمی و دیگر اساتید قرآنی در محل دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود و تعداد زیادی از جوانان و نوجوانان زائر و مجاور در این جلسات شرکت می‌کنند.

مقوی گفت: با همکاری و اعلام آمادگی اساتید قرآنی خواهر در آینده‌ای نزدیک، به تعداد جلسات قرآنی برادران و جلسات قرآنی خواهران نیز در حرم مطهر رضوی افزوده خواهد شد.

انتهای پیام
captcha