کد خبر: 4225667
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۷

جذب حامی برای ایتام و محسنین در طرح پویش عشق به حسین (ع)

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی اژ راه‌اندازی پویش «به عشق حسین (ع)» خبر داد و افزود: کمیته امداد در این پویش اقدام به جذب حامیان برای فرزندان ایتام و محسنین می‌کند و هموطنان می‌توانند حداقل یک فرزند را به نیت شهدای کربلا تحت حمایت خود قرار دهند.

جذب حامی برای ایتام و محسنین در طرح پویش عشق به حسین (ع)به گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره)، رضا سلم‌آبادی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی  ضمن تشریح برنامه‌های کمیته امداد(ره) در ایام محرم و صفر، اظهار کرد: پویش اطعام و احسان حسینی با همکاری 600 مرکز نیکوکاری و هیئات مذهبی در استان از ابتدای محرم آغاز و تا پایان صفر ادامه دارد.

وی تصریح کرد: این پویش نیز یکی دیگر از پویش‌هایی است که در ایام محرم و صفر اجرا می‌شود که در قالب آن علاوه بر توزیع بسته‌های معیشتی، خدماتی نیز در حوزه‌های درمان و مسکن برای نیازمندان و مددجویان انجام می‌شود که در واقع خیرین و نیکوکاران می‌توانند نذر خود را در این بخش اهدا کنند.

سلم‌آبادی بیان کرد: در قالب «پویش اطعام و احسان حسینی» حدود 600 آشپزخانه در استان با همکاری مراکز نیکوکاری و خیرین اقدام به طبخ غذا و توزیع بین نیازمندان می‌کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود طبق برنامه‌ریزی انجام شده، با 600 آشپزخانه‌ فعال بیش از 3 میلیون پرس غذای گرم طبخ و توزیع شود که این عدد هم از نظر کمی و هم ریالی نسبت به سال گذشته افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

وی با اشاره به پیش بینی توزیع بیش از 27 هزار بسته معیشتی جهت نیازمندان در طرح احسان حسینی، بیان کرد: خیرین و نیکوکاری همچنین در حوزه‌های درمان بیماران، ودیعه، تعمیر و احداث مسکن نیز در قالب این پویش می توانند، ورود کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی  یکی دیگر از برنامه‌های این نهاد را راه‌اندازی پویش «به عشق حسین (ع)» برشمرد و افزود: کمیته امداد در این پویش اقدام به جذب حامیان برای فرزندان ایتام و محسنین می‌کند و هموطنان می‌توانند حداقل یک فرزند را به نیت شهدای کربلا تحت حمایت خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه کمیته امداد استان طبق روال هر ساله، پایگاه‌هایی را در اطراف حرم مطهر رضوی جهت حامی‌یابی در روز، تاسوعا و عاشورا فعال خواهد کرد، گفت: همه ساله استان در ایام تاسوعا و عاشورا بیشترین جذب حامی را در کشور به خود اختصاص می دهد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی افزود: خیرین می‌توانند از طریق سرشماره *۸۸۷۷*۰۵۱# یا از طریق شماره کارت 6037997950237413 کمک‌های خود را در پویش اطعام و احسان حسینی اهدا کنند؛ همچنین خیرین می‌توانند با ارسال عدد ۱ به سرشماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۵۱ و یا از طریق درگاه‌های سایت اکرام و همچنین مراجعه به پایگاه‌های کمیته امداد نسبت به حمایت از ایتام اقدام کنند.

 

انتهای پیام
captcha