کد خبر: 4042313
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۱

رئیس اداره خدمات زیارت معاونت گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد از پیش‌بینی اسکان بیش از ۱۹ هزار نفر شب‌اقامت جهت اسکان زائران نوروزی خبر داد.

بوستان غدیربه گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مهدی سالاری‌منش، رئیس اداره خدمات زیارت معاونت گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد، در خصوص پیش‌بینی مراکز اسکان موقت و اضطرار استقبال از بهار ۱۴۰۱ اظهار کرد: امسال در ایام نوروز ۱۲ مرکز اسکان اضطرار با ظرفیت بیش از ۱۹ هزار نفر شب‌اقامت جهت اسکان زائران نوروزی پیش‌بینی شده که در مواقع اضطراری فعال خواهد شد.

وی افزود: در این ایام بوستان زائرپذیر غدیر با ظرفیت ۱۶ هزار نفر حد فاصل تقاطع‌های غیرهمسطح غدیر و سلام منطقه هفت پذیرای زائران نوروزی خواهد بود.

رئیس اداره خدمات زیارت معاونت گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین سالن ورزشی وحدت با ظرفیت ۴۰۰ نفر در بولوار وحدت، سالن ورزشی یاس نبی با ظرفیت ۴۵۰ نفر در طبرسی شمالی و سالن ورزشی بهمن با ظرفیت ۳۰۰ نفر در بولوار بهمن، سوله بحران بسیج با ظرفیت ۳۰۰ نفر در بزرگراه شهید بابانظر و سالن ورزشی بهشت ۴۵۰ نفر در بولوار نبوت از جمله این مراکز اسکان است.

سالاری‌منش خاطرنشان کرد: از دیگر مراکز اسکان موقت و اضطرار استقبال از بهار ۱۴۰۱ می‌توان به پایانه مسافربری امام رضا(ع) با ظرفیت ۲۰۰ نفر، سالن سرافرازان با ظرفیت ۴۰۰ نفر در بولوار سرافرازان، سوله بحران شهید عامل با ظرفیت ۲۵۰ نفر در بولوار اندیشه، سالن ورزشی گلسا با ظرفیت ۴۵۰ نفر در دانشجو، سالن ورزشی شهدای شهرداری شماره ۲ با ظرفیت ۴۵۰ نفر در بولوار آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و سالن ورزشی شهید آراسته با ظرفیت ۲۵۰ نفر در امیریه اشاره کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: