کد خبر: 4217990
تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۰

قدردانی استاندار خراسان رضوی از حماسه حضور مردم استان در بدرقه شهدای خدمت

استاندار خراسان رضوی در پیامی از حماسه حضور مردم استان در بدرقه پیکر مطهر خادم الرضا(ع) شهید جمهور آیت الله سیدابراهیم رئیسی و شهدای خدمت قدردانی کرد.

بدرقه شهدای خدمتبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، استاندار خراسان رضوی در پیامی از حماسه حضور مردم استان در بدرقه پیکر مطهر خادم الرضا(ع) شهید جمهور آیت الله سیدابراهیم رئیسی و شهدای خدمت قدردانی کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

مردم ولایتمدار و قدرشناس خراسان رضوی، شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و شهدای خدمت که بر پای بوسی حضرت رضا(ع) و دستبوسی محرومان افتخار می‌کردند، امروز بر فراز قلوب و دستان شما تا بهشت ابدی بدرقه شدند. 

آفرین بر شما مردم ولایتمدار و غیور که پاسخ خدمات و تلاش‌های بی‌وقفه آن شهید جمهور و همراهشان را با قلوب مملو از عشق و محبت خویش دادید. رحمت خدا بر شما مردم خراسان که با بصیرت خویش قدردان خادمین صدیق خود هستید.

تحیت خدا بر شما که چشم دشمن خیره سر نظام را کور کردید و با حضور خویش لرزه بر اندام آنان مستولی نمودید.

سلام خدا بر شما که نظام و کشور را با حضور خویش بیمه کردید و درود بر شما که به تأسی از امام خویش، سرو قامت و مستحکم در برابر همه توطئه‌های خارجی و داخلی همچون سد محکمی ایستاده و دل امام زمان (عج) و رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) را شاد کردید.

ما خدمتگزاران شما نه تنها از داغ از دست دادن سیدالشهدای خدمت، شهید آیت الله سیدابراهیم رئیسی و یاران باوفای ایشان دلسرد نشده‌، بلکه به واسطه حضور وفادارانه و پرشور شما دلگرم‌تر از همیشه در عرصه حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی و توسعه و آبادانی ایران اسلامی استوارتر و کوشاتر از قبل خواهیم بود و از امام هشتم علی بن موسی الرضا(ع) می‌خواهیم که این مردم قدرشناس و رهبر شایسته آنان را در کنف لطف و رحمت و عنایات خویش قرار دهد، باشد که سعادت دنیا و آخرت نصیب همه ما گردد.

 یعقوبعلی نظری
 استاندار خراسان رضوی

انتهای پیام
captcha