کد خبر: 3927849
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰
به مناسبت اربعین حسینی، براساس اطلاعیه ستاد مرکزی اربعین، انجام هرگونه راهپیمایی و پیاده‌روی به سمت بارگاه منور حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) و سایر بقاع متبرکه ممنوع است.

ممنوعیت انجام هرگونه راهپیمائی به سمت بارگاه حضرت علی بن موسی الرضا(ع)به گزارش ایکنا از خراسان رضوی، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، اطلاعیه ستاد مرکزی اربعین، در خصوص ممنوعیت انجام هرگونه راهپیمایی و پیاده‎روی به سمت بارگاه منور حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) و سایر بقاع متبرکه، به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ان الحسین مصباح الهدی و سفینه النجاه


با عرض تسلیت اربعین حسینی(ع) و شهدای عاشورایی و با قدردانی از همکاری مردم ولایتمدار و عزیز با این ستاد به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند.

پیرو اطلاعیه‌های صادره و در راستای رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، انجام هرگونه راهپیمائی و پیاده‌روی به سمت بارگاه منور حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا(ع) و سایر بقاع متبرکه، به مناسبت اربعین حسینی(ع) ممنوع است و قرائت زیارت اربعین با اولویت قرائت در منازل و یا منطبق با شیوه نامه‌های بهداشتی ابلاغی در اماکن سرباز و در روز اربعین برگزار خواهد شد.

لذا از تمامی عاشقان و دلدادگان حسینی(ع) دعوت می‌شود با رعایت این مهم، این ستاد را در مدیریت و ممانعت از شیوع بیماری کرونا یاری کرده و قانونمندی خود را بیش از پیش به منصه ظهور برسانند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: