کد خبر: 3965687
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹
رئیس ستاد دیه خراسان رضوی از آزادی ۱۶۳ زندانی جرایم غیرعمد در ماه مبارک رمضان و با مشارکت شهرداری مشهد در ۱۶۳ محله مشهد تحت عنوان «پویش هر محله، مهربانی» خبر داد.

آزادی 163 زندانی جرایم غیرعمد در ماه مبارک رمضانبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، جواد غفاریان طوسی، رئیس ستاد دیه خراسان رضوی در خصوص اجرای «پویش هر محله، مهربانی»، اظهار کرد: با توجه به اینکه در سال جاری امکان برگزاری جشن‌های گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد وجود ندارد، ما از تمامی ادارات، سازمان‌ها، ارگان‌ها و علی‌الخصوص شهرداری مشهد درخواست کمک کردیم تا در این پویش ما را همراهی کنند.

وی ادامه داد: در این راستا جلسات مؤثری با معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد برگزار شده تا در نتیجه بتوانیم این پویش را به بهترین شکل برگزار کنیم.

رئیس ستاد دیه خراسان رضوی با اشاره به همراهی خوب شهرداری مشهد در این اقدام خیرخواهانه، تأکید کرد: خوشبختانه در این راستا همه ارگان‌ها و شهرداری مشهد به خوبی پای کار آمدند تا بتوانیم مناطق مورد نظر خود را شناسایی کنیم و 163 محله مشهد پای کار آمده‌اند.

غفاریان طوسی تصریح کرد: امید داریم در پایان ماه مبارک رمضان این توفیق را داشته باشیم با همکاری شورای اجتماعی محلات در هر محله یک آزادی رقم بزنیم و حداقل در این ایام 163 زندانی جرایم غیرعمد را به آغوش خانواده بازگردانیم.

وی افزود: برای آزادی هر زندانی سه رکن مورد نظر است؛ رکن اول جلب رضایت فرد شاکی است که می‌توان با این اقدام زمینه آزادی یک زندانی را فراهم کرد.

رئیس ستاد دیه خراسان رضوی بیان کرد: رکن دیگر، تأمین بخشی از دیه فرد زندانی توسط خیرین و بخشی توسط خانواده وی است و رکن سوم تأمین مبلغ دیه با کمک محلات در حد توان خواهد بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: