اربابان نظام سلطه غلط اضافی کنند، تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم
کد خبر: 4182675
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۷
رئیس سازمان عقیدتی ـ سیاسی وزارت دفاع:

اربابان نظام سلطه غلط اضافی کنند، تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم

حجت‌الاسلام سیدضیاءالدین آقاجانپور با بیان اینکه نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار است، گفت: به سران اسرائیل، آمریکا و اربابان نظام سلطه هشدار می‌دهیم اگر غلط اضافی بکنند و به وحشی‌گری خود ادامه دهند، ما تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم.

حجت‌الاسلام سیدضیاءالدین آقاجان پور، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلحبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی، حجت‌الاسلام سیدضیاءالدین آقاجانپور، رئیس سازمان عقیدتی ـ سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، در مراسم اجتماع عظیم مردمی در حمایت از غزه مظلوم که امروز 27 آبان ماه، در عرصه میدان شهدا برگزار شد، بیان کرد: امشب شور و هیجان شما که در حمایت از مردم غزه گرد هم آمدید را دیدم. صدای فریاد شما بلند بود و شعار مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر دادید.

وی افزود: اما این حضور برای چیست؟ برای اینکه این روزها قصه پر غصه مردم مظلوم و مقتدر غزه و فلسطین است، مردمی که زیر موشک‌باران قطعه قطعه می‌شوند، زنان و فرزندان بیگناه مظلومانه به شهادت می‌رسند، به بیماران هم در بیمارستان هم رحم نمی‌کنند. مگر جرم این مردم و این کودکان بی‌گناه چیست؟ گناه این‌ها این است که می‌گویند می‌خواهیم در خانه و کاشانه خود زندگی کنیم، 75 سال قبل آمدند و این ملت را از سرزمین خود بیرون راندند، کسانی که به ناحق از خانه خود رانده شدند.

آقاجانپور ادامه داد: کسانی که مقاومت می‌کردند به رگبار گلوله می‌بستند و خانه‌های آنان را بر سرشان خراب می‌کردند. این ملت برای دفاع از خود چیزی نداشت و با سنگ و کلوخ از خود دفاع می‌کردند اما با روحیه مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان، طوفان الاقصی به راه انداخت و طومار ظالمان را در هم ریخت.

کشورهای مدعی حقوق بشر کنار جنایتکاران هستند

رئیس سازمان عقیدتی ـ سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بیان کرد: آمریکا و اربابان نظام سلطه آمدند که جنایت‌کاران باقی بمانند و در کنار آنان قرار گرفتند، کشورهای مدعی حقوق بشر، کسانی که خود را مهد دموکراسی و تمدن می‌دانند به جای دفاع از مظلومان در کنار جنایتکاران قرار گرفتند.

وی گفت: رئیس جمهور آمریکا، نخست وزیر انگلستان و اربابان نظام سلطه می‌آیند و با نخست وزیر کودک‌کش رژیم صهیونسیتی دست می‌دهند و در مقابل دوربین رسانه‌های گروهی می‌گویند، آمده‌ایم تا مردم دنیا بدانند ما کنار اسرائیل هستیم.

پاسخ مردم غزه به اسرائیل همان پاسخ حسین(ع) است

آقاجانپور اظهار کرد: امروز تقابل حقیقی بین حق و باطل رخ داده، امروز یک جبهه، جبهه حسین(ع) و حسینیان و یک جبهه، جبهه یزید و یزیدیان است. آن زمان یزیدیان برای اینکه حسینیان را تسلیم کنند آب را بستند، امروز هم این جنایتکاران آب را بر کودکان بستند و به جای پاسخ به العطش، بمب و موشک بر سر آنان می‌ریزند تا این ملت را به تسلیم بکشانند و پاسخ مردم غزه به یزید زمان همان پاسخ حسین(ع) است.

رئیس سازمان عقیدتی ـ سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به واقعه کربلا و پاسخ امام حسین(ع) به یزیدیان، گفت: امروز عاشقان حسینی همان پاسخ هَیهَاتَ مِنَّا الذِّلَّة امام حسین (ع) را به جنایتکاران می‌دهند. ما سلطه‌گری آمریکا و اربابان نظام سلطه را نمی‌پذیریم چون قرآن به ما می‌گوید: خدا هرگز اجازه سلطه دشمنان و کافران و مشرکان را بر مؤمنان نمی‌دهد.

وی افزود: ای امت اسلامی امروز روح مطهر پیامبر(ص) از این همه دردی که بر پیکر امت اسلامی و بر مردم مظلوم فلسطین و غزه وارد می‌شود نگران است، در مقابل این همه ظلم و جور چه می‌کنید؟ امروز روز آزمون است، روز آزمون برای همه انسان‌ها؛ برای این همه ظلم و جنایت علیه انسانیت چه باید کرد؟ امروز نه تنها مردم مسلمان بلکه همه مردم دنیا به پا خواستند و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند.

مسلمانی به شهادتین گفتن نیست به داد مظلوم رسیدن است

آقاجانپور تصریح کرد: این آزمون انسانیت و آزمون دیگر برای مسلمانان است، آیا مسلمان هستیم یا نیستیم ؟ مسلمانی به چیست؟ مسلمانی به شهادتین گفتن، به نماز خواندن و روزه گرفتن نیست، مسلمانی براساس فرمایش رسول خدا(ص)، که فرمود: کسی صدای فریاد مسلمانان را که از ظلم و ستم جنایتکاران فریاد برمی‌آورد بشنود و یاری نکند مسلمان نیست، لذا مسلمانی رسیدن به فریاد مردم مظلوم است.

رئیس سازمان عقیدتی ـ سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ادامه داد: خداوند صدای فریاد ما و اعلان برائت و بیزاری ما از جنایتکاران را می‌شنود و این وعده پروردگار است که فرمود: ما از مجرمان و جنایتکاران انتقام می‌گیریم. اسرائیل از صفحه روزگار محو خواهد شد ‌و به زودی در قدس شریف حضور خواهیم یافت و در مسجدالاقصی به امامت امام مسلمانان نماز می‌گذاریم و صبح پیروزی نزدیک است.

وی افزود: امت اسلامی باید ید واحده شوند و مقابل جنایتکاران بایستند. آمریکا ناو خود را آورد تا کشورهای اسلامی را تهدید کند. اربابان نظام سلطه می‌گویند پشتیبان اسرائیل هستیم اما امام راحل فرمود آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند. جبهه حماس و گردان‌های قسام با عملیاتی که کردند طوفان به پا کردند و اگر مردم مسلمان به میدان بیایند اثری از اسرائیل باقی نمی‌ماند.

آقاجانپور اظهار کرد: امروز می‌گویم نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار است. به سران اسرائیل، آمریکا و اربابان نظام سلطه هشدار می‌دهیم، اگر غلط اضافی بکنند و به وحشی‌گری خود ادامه دهند ما تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می‌کنیم.

انتهای پیام
captcha