کد خبر: 4220135
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۰۵

مردم رئیس جمهوری هم‌مکتب شهید رئیسی می‌خواهند

معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی گفت: مردم رئیس جمهوری هم‌تراز و هم‌مکتب شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی می‌خواهند و معیارهای وی را شاخصه‌های انتخاب اصلح می‌دانند.

سیدهادی طباطبایی معاون سیاسی استانداری خراسان رضویبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل اداره کل روابط‌عمومی استانداری استان، سیدهادی طباطبایی معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی، در نشست «بایدها و نبایدها هشتم تیر»، با اعضای جمعیت جوانان انقلابی خراسان رضوی، اظهار کرد: مهمترین شاخص‌های یک نامزد انتخابات، همان مواردی است که در تاکیدات رهبر معظم انقلاب وجود دارد. ایشان به منظومه سیاسی جهان اشراف دارند و می‌دانند در چه وضعیتی هستیم و این وضعیت نیازمند چه رئیس‌ جمهور با چه شاخصه‌هایی است.

وی ادامه داد: شاخصه‌ای که رهبر معظم انقلاب برای این رئیس‌جمهور تعریف کرده‌اند، پرکار و فعال بودن و اعتقاد داشتن به مبانی نظام جمهوری اسلامی است. اگر نامزدی به طور جدی عزم ادامه راه شهید رئیسی را داشته باشد، می‌توان گفت که دارای این شاخصه‌هاست.

معاون سیاسی استانداری خراسان رضوی تصریح کرد: مردم توقع‌شان از رئیس جمهور این است که خستگی‌‌ناپذیر باشد و شب و روز در خدمت به آنان گام بردارد.

طباطبایی با اشاره به تلاش‌ها برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در خراسان رضوی بیان کرد: ساعت ۱۰ صبح روز تایید خبر شهادت آیت‌الله رئیسی، اولین جلسه انتخابات در استان برگزار شد و از آن زمان تلاش‌ها و پیگیری‌ها برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در استان ادامه دارد.

در ادامه محمدحسین‌زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز در این نشست، گفت: اگر در انتخابات پیش رو مراقبت نشود و در انتخاب خود خرد را پیشه نکنیم با مشکلاتی مواجه می‌شویم که جبران آن دشوار است.

وی بیان کرد: به کسی بیندیشیم و رأی دهیم که خصوصیاتی همچون شهید رئیسی داشته باشد، کسی که بتواند ادامه ‌دهنده راه و برنامه‌های این شهید عزیز باشد.

حسین‌زاده ادامه داد: اکنون مهمترین موضوع برای مردم این است که یک رئیس‌جمهور باید مردمی باشد و رابطه بین حاکمیت و مردم را با پرکاری و برنامه‌ریزی منظم مدیریت کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی تصریح کرد: در بین گزینه‌های مورد تایید شورای نگهبان، مردم با بصیرت بهترین‌ گزینه را که در مسیر کارآمدی، ساده‌زیستی و دغدغه‌مندی گام برخواهد داشت را برخواهند گزید.

حسین‌زاده بیان کرد: یک رئیس‌جمهور شایسته باید با برنامه‌ریزی دقیق پیش برود و از تمام وقت خود نهایت استفاده را برای خدمت به مردم ببرد.

انتهای پیام
captcha