کد خبر: 4067560
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۶
همزمان با سالروز شهادت امام جواد(ع) صورت می‌گیرد؛

اجتماع عظیم عزاداران امام جواد(ع) در عرصه میدان شهدا

معاون فرهنگی هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از اجتماع عظیم عزاداران امام جواد( ع) همزمان با سالروز شهادت آن امام همام در عرصه میدان شهدا خبر داد.

اجتماع عظیم عزاداران امام جواد(ع) در عرصه میدان شهدابه گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، یوسف اسماعیل‌زاده، معاون فرهنگی هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد درخصوص برنامه‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، همزمان با سالروز شهادت امام جواد (ع) اظهار کرد: اجتماع عظیم عزاداران در روز شهادت امام جواد(ع) در عرصه میدان شهدا برگزار خواهد شد.

وی افزود: برگزاری تور زیارتی تشرف به حرم رضوی ویژه سالمندان و غبارروبی مزار شهدا در میدان نمایشگاه با حضور شهردار منطقه و فعالان اجتماعی و فرهنگی از جمله برنامه‌های روز شهادت امام جواد(ع) است.

وی با اشاره به مشارکت در برگزاری مراسم عزاداری در سطح شهر مشهد، افزود: مراسم شهادت امام نهم شیعیان در منطقه یک در فضای باز و سایر مراسم عزاداری در مساجد منتخب برپا خواهد شد؛ همچنین صدور مجوز برپایی ایستگاه‌های صلواتی در مسیر خیابان‌های آیت الله بهجت و امام رضا(ع) انجام شده است.

معاون فرهنگی هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد بیان کرد: همچنین امشب بعد از نماز مغرب و عشا نیز مراسم پیاده‌روی عزاداران محله پایین خیابان از سمت خیابان طبرسی به سمت حرم مطهر رضوی صورت خواهد گرفت.

اسماعیل زاده ضمن اشاره به دیدار با خانواده شهدا در روز شهادت جوادالائمه(ع) عنوان کرد: همزمان با سالروز شهادت امام جواد(ع) پادکستی با موضوع سیره زندگی حضرت امام جواد(ع) تهیه شده که در فضای مجازی منتشر خواهد شد؛ همچنین پاتوق کودکانه با محوریت آشنایی کودکان با امام نهم در منطقه یازده برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :