۲۲ زوج لبنانی در حرم مطهر رضوی پیمان ازدواج بستند
کد خبر: 4220537
تاریخ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۲

۲۲ زوج لبنانی در حرم مطهر رضوی پیمان ازدواج بستند

در سالروز ازدواج حضرت امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س)، ۲۲ زوج لبنانی با حضور در حرم مطهر امام رضا(ع) و در فضایی معنوی، پیمان مقدس زندگی مشترک را در جوار بارگاه ملکوتی ثامن‌الحجج(ع) بسته و زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

زوج های لبنانی در حرم مطهر رضویبه گزارش ایکنا از خراسان رضوی و به نقل از آستان نیوز، مراسم ازدواج ۲۲ زوج لبنانی به همت مدیریت زائران غیرایرانی حرم مطهر رضوی و با حضور جمعی از مسئولان و خادمان این آستان مقدس برگزار شد و در این مراسم، حجت‌الاسلام والمسلمین شیخ علی العلی، نماینده حضرت آیت‌الله العظمی سیستانی در سخنانی به تبیین جایگاه و اهمیت ازدواج در اسلام و سیره ائمه اطهار(ع) پرداخت و سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) را مظهر پیوند آسمانی و ازدیاد محبت و مودت در زندگی مشترک دانست.

همچنین در این مراسم، عدنان بوشهری با اجرای برنامه‌های شاد و مذهبی، فضایی معنوی را برای زوجین جوان و حضار فراهم کرد.

این زوجین جوان که از شهرهای مختلف لبنان به مشهد مقدس مشرف شده بودند، پس از حضور در حرم مطهر امام رضا(ع) و شرکت در این مراسم معنوی، راهی سفر زندگی مشترک خود شدند.

این اقدام پسندیده، بار دیگر نشان‌دهنده ارادت و عشق مسلمانان سراسر جهان به خاندان عصمت و طهارت(ع) و به خصوص امام رضا(ع) است و فرصتی مغتنم برای ترویج فرهنگ ازدواج و سبک زندگی اسلامی در بین جوانان مسلمان به شمار می‌رود.

انتهای پیام
captcha