کد خبر: 3843694
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵
در آستانه برگزاری انتخابات مجلس؛
گروه شهرستان‌ها ــ در حالی که کمتر از شش ماه به برگزاری انتخابات مجلس مانده و شایعات تغییر فرماندار شهرستان خوشاب تکذیب شده بود، فرماندار جدید صبح امروز منصوب شد.

تغییر و معارفه فرماندار جدید شهرستان خوشاببه گزارش ایکنا؛ صبح امروز سی‌ام شهریور با حضور محمدعلی نبی‌پور، مدیرکل سیاسی استانداری خراسان رضوی، در حالی که برخی از مسئولان شهرستانی حضور نداشتند امان‎الله خدمتگزار فرماندار سابق فاروج به عنوان سومین فرماندار شهرستان خوشاب معرفی و حسن ابارشی از این سمت خداحافظی کرد.

نبی‌پور در گفت‌وگویی کوتاه در این رابطه بدون اشاره به علت تغییر فرماندار خوشاب در گفت‌وگو با ایکنا از خراسان رضوی گفت: از ابارشی در پست‌های دیگر دولتی استفاده خواهد شد.

در همین رابطه یکی از مسولان شهرستان خوشاب با تشکر از خدمات شایسته ابارشی در شهرستان خوشاب برای ایجاد وحدت و همدلی بین مسئولان و مردم، همکاری با نیروهای انقلابی بیان کرد: حاشیه‌های سخنران مراسم یادواره شهدای شم‌اباد در هفته‌های گذشته را نمی‌توان در این موضوع بی تاثیر دانست.

یاد آور می‌شود، اسفند سال 95 در مراسمی مهندس حسن ابارشی به عنوان دومین فرماندار جدید شهرستان خوشاب منصوب شده و یکی از فرمانداران همیشه پاسخگو و خوش اخلاقی بود که همیشه با رسانه‌ها از جمله خبرگزاری ایکنا در این شهرستان تعامل نزدیک و خوبی داشت و با پیگیری‌ها و خدماتی که در خوشاب داشت توانست بسیاری از محرومیت‌ها را در این شهرستان تازه تاسیس از بین ببرد و بیکاری در خوشاب را با کسب رتبه اول ایجاد اشتغال در استان خراسان رضوی در سال 96، توانست به مرز 3 درصد برساند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: